Kendrick Lamar beleeft een indrukwekkend jaar: hij won zijn rapbeef met Drake, stond op het Super Bowl-podium en is nu ook het gezicht van Chanel.
De rapper zal schitteren in de zonnebrillencampagnes van het iconische modehuis. “Chanel heeft een tijdloze erfenis – dat spreekt me aan”. aldus Kendrick. “Ze maken geen mannenkleding, dus wist ik dat het brillen moesten zijn.”
Lamar treedt hiermee in de voetsporen van Timothée Chalamet als mannelijke Chanel-ambassadeur. Zijn band met het merk begon in 2023 tijdens het Met Gala, en werd versterkt toen hij een korte film maakte voor de lente/zomer 2024-show.
Online reageerden fans enthousiast – al bleef ook Drake, die ooit Crying in Chanel uitbracht, onderwerp van gesprek.