Rihanna besprak het moederschap in een interview met Harper’s Bazaar en onthulde een vreemde wrok jegens dingen waar ze van houdt vanwege de offers die ze brengt voor haar carrière.
Ze legde uit dat elke beslissing haar zonen prioriteit geeft, maar dat alles waar ze van houdt hen afneemt, wat leidt tot zelfverwijt en het gevoel dat er altijd iets lijdt onder haar aanwezigheid.
Rihanna en ASAP Rocky hebben twee zonen: RZA (2022) en Riot Rose (2023). In een ander interview met Harper’s Bazaar besprak Rihanna hoe het moederschap haar mode heeft beïnvloed. Ze gaf toe dat ze de leuke aspecten van mode miste en beschreef het aankleden als een worsteling vanwege logische overwegingen en de energie die nodig is voor make-up, haar en het kiezen van outfits.
