Een 40-jarige Colombiaanse man werd gearresteerd op de internationale luchthaven Rafael Nunez in Cartagena nadat hij cocaïne had proberen te smokkelen die verstopt zat in een pruik die hij droeg.
De man uit Pereira, die op het punt stond een vlucht naar Amsterdam te halen, had meer dan 220 gram cocaïne in zijn pruik, die de politie vond.
Volgens de BBC hadden de drugs een straatwaarde van ongeveer $ 10.450 en zouden ze worden verdeeld over meer dan 400 doses. Colombia Anti-Narcotics-agenten scanden de verdachte pruik en identificeerden deze. Toen ze de pruik verder scanden, ontdekten ze de verborgen illegale stoffen erin.
Beelden van een bodyscan die door de Colombiaanse autoriteiten zijn verstrekt, laten zien dat de pruik wordt opengesneden om de enorme hoeveelheid cocaïne te onthullen:
Es una narcopeluca y lleva 220 gramos de cocaína en 19 cápsulas, escondidas bajo el pelo falso de este hombre detenido en el aeropuerto de Cartagena de Indias, en Colombia.
— Telediarios de TVE (@telediario_tve) February 25, 2025
▶️https://t.co/ZgJQU9hav8 pic.twitter.com/PqONxVZfRT