Tweede krokodillenaanval op Borneo in 2 weken: jongen (10) meegesleurd in rivier

Op het Indonesische eiland Borneo is een tienjarige jongen vermist, nadat hij werd aangevallen door een krokodil. Het is de tweede krokodillenaanval in die regio in twee weken tijd.

Volgens een vriend van de jongen sprong hij in een rivier op Borneo, een van de eilanden met de grootste biodiversiteit ter wereld, voordat hij werd aangevallen door een krokodil van ruim vier meter lang.

“Zijn vriend zag hoe de krokodil weer boven water kwam, het lichaam van het slachtoffer verscheurde en het in de stroming meesleurde”, zegt de lokale politie in een verklaring. Een reddingsteam en de lokale inwoners zijn nog op zoek naar het slachtoffer, maar de kans op een goede afloop is klein.

Begin februari verdween en 6-jarige jongen, nadat hij door een krokodil werd aangevallen terwijl hij aan het baden was. Zijn oom was getuige van de aanval. De zoektocht naar die jongen werd na zeven dagen beëindigd en daarna is hij dood verklaard.

error: Kopiëren mag niet!